Kommunikation som förändrar


ETC Kommunikation är en fullservicebyrå med över 30 års erfarenhet av kommunikation som förändrar. Vi som jobbar här är klimatsmarta, samhällsengagerade och miljömedvetna. Vi arbetar alltid nära våra kunder och gör allt med mycket glädje och stort engagemang. 

Välkommen att bli vår ETC-vän! 

Har du en kommunikationsidé?
Kontakta oss så börjar vi samtalet.
Givetvis har vi kollektivavtal.

Kontakta oss:

Annelie Norell, VD och kommunikationsstrateg
0708-48 57 04, annelie.norell@etc.se

Nina Gergi, projektledare, kommunikationsstrateg och social mediestrateg 
0708-48 57 12, nina.gergi@etc.se 

Tobias Berving, creative director och AD
0708-48 57 14, tobias.berving@etc.se

Hanna Gimstedt, copywriter, kommunikationsstrateg
08-410 357 00, hanna.gimstedt@etc.se

Anton Malmberg, formgivare print, produktionsledare
0708-48 57 03, anton.malmberg@etc.se

Danielle Dahlström, formgivare print och digitalt
076-671 29 54, danielle.dahlstrom@etc.se

William Andersson, formgivare print och digitalt
076-671 29 53, william.andersson@etc.se

Fredrik Olsson, formgivare print och digitalt 
0708-48 57 02, fredrik.olsson@etc.se

Jeanette Andersson, fotograf och bildbehandlare
0703-42 40 41, jeanette.andersson@etc.se

Mohammadreza Zarei, webbutvecklare
076-67125 51, mohammadreza.zarei@etc.se

Samuel Skånberg, webbutvecklare
08-410 357 00, samuel.skanberg@etc.se

Dan Håfström, copywriter
070-969 74 82, dan.hafstrom@etc.se

Jim Berg, mediestrateg
0705-95 27 87, jim.berg@etc.se

Johan Ehrenberg, strategisk konsult
08-410 357 00, johan.ehrenberg@etc.se